Home خداحافط سرطان غذای سلولهای سرطانی
arrow
غذای سلولهای سرطانی

تغذیه اصلی این سلولها شکر میباشد!

با قطع کردن آن امداد رسانی غذایی به آنها از بین میرود. جایگزینهای شکر یا شکر مصنوعی مانند:(Nutrasweet- Equal- spoonful ) وغیره مضرند

چون دارای اسپرتام هستند.
به خاطر همین از جایگزینهای طبیعی مثل شیره انگور وخرما یا میوه خشک به مقدار کم استفاده کنید.

نمک طعام دارای مواد شیمیایی است برای دارا شدن رنگ سفید... پس آن را بانمک طبیعی

دریا تعویض کنید.

 

2- لبنیات وشیر باعث بلغم ومخاط در بدن مخصوصا در دستگاه گوارش میشوند... وسرطان از اینها تغذیه میکند . با ترک این نوع لبنیات وتبدیل آن
به شیر صویا یا شیر دانه برنج خانگی دست به گرسنه کردن این سلولها بزن.

3- سلولهای سرطانی در فضای اسیدی تکثیر میشوند. که از غذاهای گوشتی مخصوصا گوشت قرمز تولید میشود.ویادتان نرود که گوشتهای در بازار در حال حاضر دارای هرمون وقارچ و... هستند که بسیار مضرند مخصوصا برای بیمار سرطانی.

4- باید 80% از غذای ما از سبزیجات تازه، دانه های سبوس دار ،مقدار کمی آجیل وکمی از میوه باشد تا بدن ما دارای فضایی قلیایی مناسب باشد. 20% از آن میتواند غذای پخته باشد که در آن حبوبات میباشد.

آب سبزیجات تازه انزیمهای زنده وسریع الجذب وهضمی را به شما میدهد، که بسرعت در مدت 15 دقیقه به سلولها میرسد وانها را سالم وقوی میکند. بهترین منشآ تهیه آنزیم زنده آب سبزیجات است که به همراه دانه های سبز شده باشد. یادتان باشد که این آنزیمها در درجه حرارت 40 درجه از بین میرود.

5- از خوردن قهوه وچای وشوکولات وهر چه کافیین دارد بپرهیز وبه جای آنها میتوانید از چای گیاهان یا چای بانشا که خاصیت ضد سرطانی دارد استفاده کنید. از آب مقطر هم که خاصیت اسیدی دارد استفاده نکن.

6- پروتئینی که در گوشت موجود است به سختی هضم شده لذا نیاز بیشتری به آنزیم برای هضم دارد. آنچه که از اضافات گوشت میماند وهضم نمیشود فاسد شده وباعث بیشتر شدن سموم در بدن میشود (هرگاه پیامبر اکرم به اندازه یک سوم کف دست گوشت میخورد از جو بیشتری در غذای خود استفاده میکرد)

7- دیواره سلولهای سرطانی پوشیده شده از پروتئین محکمی است که وقتی گوشت مصرف نشود آنزیمها میتوانند به آن هجوم برند وبدین طریق جسد از سلولهای سرطانی به راحتی خلاص میشود.

8- سرطان بیماری است که زیشه در فکر وروح وجسد دارد. واین یعنی با ایجاد فضایی شاد وروح افزا وسالم به بدن کمک میکند تا با این بیماری مبارزه  کند.عصبانیت، کینه، نبخشیدن دیگران باعث میشود بدن در حالت اضطراب واسترس واسیدی قرار بگیرد.لذا انسان باید بداند که او فراتر از یک جسم مادی است ودارای ابعاد دیگری است وجهان نیز فقط انسان را بلکه موجودات دیگری موجودند که تأثیر مستقیمی روی سلامتی وروحیه ما دارند ومن خود شخصا ابتدا بر روی بیمارهای خود کشف روحانی میکنم واز بودن ویا نبودن تأثیر روی انها از ماورائیات وعالم دیگری که خداوند در کتابهای آسمانی خود از جمله در قرآن مانند جن و... نامبرده مطمئن شوم. لذا پس از برداشتن این مانع روحانی وروحیه تسامح وبخشایش ورضایت وشادی بدن انرژی مثبت را از جهان کسب میکند.

9- از ظرفهای پلاستیکی استفاده نشود ومخصوصا در ماکروویف.

10- سلولهای سرطانی نمیتوانند در فضایی که پر از اکسیژن باشد زنده باشند پس ورزش ساده وتمرین تنفس عمیق برای رساندن اکسیژن به بدن بسیار ضروری است.

11- از قرار دادن ظرفهای آب معدنی در یخچال جدا خودداری شود چون (دیوکسین ) پلاستیک را در آب آزاد میکند.

(جونز هوبکنز) مقاله جدید علمی خود را تحت عنوان(دیوکسین Dioxin) باعث سرطان میشود ، مخصوصا سرطان سینه پخش کرد، که در بیمارستان ارتشی (Walter Reed) منتشر شد.

دیوکسینها تأثیرات سمی بالایی بر سلولهای بدن دارند. دکتر ادوارد فوجیموتو هم درباره خطر دیوکسینها توضیح داده واز استفاده ماکروریف منع کرد. چرا که درجه حرارت بالا ومواد پلاستیکی با روغن در غذا باعث آزاد شدن دیوکسین شده واز طریق غذا وارد بدن میشود. همچنین از پوشاندن غذا با پلاستیک شفاف حتی ورق آلومینیومی هشدار داد .متذکر شد که چگونه بعضی از رستورانهای غذای سريع (fas food) ظرفهای پلاستیکی خود را به ظرفهای الومینیومی تغییر دادند.

این مطالب بسیار مهم را برای هر که دوستش داری به عنوان هدیه بفرست

 

 

 

 

 
بدن
منوی اصلی
جستجو در سایت
نظرسنجی
آمار سایت
بازدیدهای محتوا : 171299
 3 مهمان حاضر
معرفی کتاب

 چاپ اولین کتاب های ماکروبیوتیک در ایران. جهت توضیحات و خرید بر روی کتاب ها کلیک کنید

 

 

صفحه نخست :: پرسش و پاسخ :: کتابخانه :: نما :: درباره ما :: تماس با ما
صفحه نخست تماس با ما